Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w dostarczaniu węży przemysłowych, odciągowych, ssawnych, tłoczno-ssawnych wykorzystywanych w każdej gałęzi przemysłu, naszym obszarem działania jest cała Polska.

W ofercie posiadamy węże wykonane z poliuretanu, polichlorku winylu (PVC), TPE,  wierzymy, że każdy klient znajdzie w naszej ofercie to czego szuka, a nasi wyspecjalizowani doradcy handlowi pomogą wybrać odpowiedni produkt.

W naszej firmie stawiamy na bardzo dobrą  jakość produktów oraz ich powtarzalność, która zapewni niezbędne zatowarowanie każdej gałęzi przemysłu wykorzystującej węże przemysłowe.

Naszym atutem jest indywidualne podejście do każdego klienta,  posiadany również wieloletnie doświadczenie w branży drzewnej, spożywczej, przetwórstwie tworzyw sztucznych i rolnictwie w dostarczaniu odpowiednich rozwiązań do wszystkich gałęzi przemysłu.

Każdy produkt oraz przewody techniczne posiadają stosowne atesty i dopuszczenia.

Jesteśmy również dystrybutorem polskiej marki chemii budowlanej.

ISUM to polski producent chemii budowlanej jakości Premium. Wyroby sygnowane tą marką wyróżniają się najwyższą klasą wykonania i zaawansowanymi formułami, które spotkały się z zainteresowaniem również klientów na wymagających rynkach niemieckim czy duńskim.

Chemia budowlana ISUM to m.in. takie wyroby jak: specjalistyczne uszczelniacze, profesjonalne pistolety i wyciskacze ułatwiające korzystanie z silikonów i innych materiałów, wytrzymałe kleje łączące materiały o rozmaitej strukturze, a także piany montażowe, sznury dylatacyjne i inne akcesoria związane z kategorią spoiw i uszczelniaczy. Materiały te były wykorzystywane przy realizacjach prestiżowych inwestycji budowlanych – korzystano z nich m.in. przy budowie obwodnicy S-8, renowacji warszawskiej Hali Koszyki, płyty lądowiska w Szczecinie-Goleniowie oraz licznych projektach deweloperskich.

Nasze dane:

FORO24.PL
Kamil Kur
Ul. Mikołowska 15
41-400 Mysłowice

NIP 825-201-08-12