ISUM KOTWA CHEMICZNA PESF

520,00 zł
Brutto

ISUM KOTWA CHEMICZNA PESF to o produkt składający się z niskozapachowej żywicy poliestrowej bez styrenu. Ten szybko utwardzający się, dwuczęściowy, chemiczny system kotwienia, zapewnia po utwardzeniu, wytrzymałe mocowanie odporne na czynniki chemiczne. Można ją stosować w przypadku ścian szczelinowych, murów z cegieł oraz betonu, w warunkach suchych i mokrych. Może służyć jako wypełniacz do wypełniania szczelin i pęknięć. Produkt bez styrenu, niskozapachowy.

Towar sprzedawany tylko na kartony

W kartonie jest 15 sztuk.

Towar dostępny w ciągu 24-48 godzin u klienta. 

Produkty wysyłane są kurierem INPOST 

Sztuk w kartonie
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Zastosowanie

Mocowanie drzwi antywłamaniowych.

Ściany kurtynowe.

Balustrady, poręcze, montaż zawiasów.

Mocowanie prętów gwintowanych (zgodnie z dokumentacją).

Sposób użycia

Za pomocą wiertła karbidowego o odpowiednim rozmiarze, wywiercić w podłożu otwór o wymaganej głębokości osadzenia, . Oczyścić otwór za pomocą pompy ręcznej lub sprężonego powietrza. Tuż przed osadzeniem kotwy otwór musi być wolny od pyłu i zanieczyszczeń.

Zdjąć gwintowaną nasadkę z kartusza. Mocno przymocować mieszającą końcówkę wylotową. Nie modyfikować mieszalnika. Upewnić się, że element mieszający znajduje się wewnątrz mieszalnika. Używać tylko dostarczonego mieszalnika. Włożyć wkład do dozownika. Wyrzucić początkową ilość spoiwa (około 5cm), ponieważ pierwsze kilka mililitrów wyciśniętej masy nie nadaje się do użycia (nie jest odpowiednio wymieszane).

W podłożach pełnych - montaż prętów gwintowanych
Wstrzyknąć spoiwo, zaczynając od tyłu otworu, powoli wysuwając mieszalnik z każdym naciśnięciem spustu. Napełnić otwory do około 2/3, aby upewnić się, że szczelina pierścieniowa między kotwą a betonem jest całkowicie zapełniona spoiwem wzdłuż głębokości osadzania. Przed użyciem należy upewnić się, że pręt gwintowany jest suchy i wolny od zanieczyszczeń. Włożyć pręt gwintowany na wymaganą głębokość osadzania do upłynięcia czasu instalacji podanego w powyższej tabeli.

W podłożach pustych
Wprowadzić tuleję odpowiednich rozmiarów. Włożyć końcówkę wylotową do końca tulei oraz wstrzyknąć żywicę tak długo, aż tuleja zapełni się w 100%. Włożyć kotew do tulei, powoli wykonując delikatne ruchy obrotowe. Usunąć nadmiar żywicy oraz pozostawić mocowanie aż do upłynięcia minimalnego czasu utwardzania (ładowania).

Parametry techniczne

Temperatura aplikacji:

od -10°C do 35°C

Pozostałe parametry podane w karcie technicznej.

Dostawa

20 zł netto

888