ISUM PRIMER 1L

510,00 zł
Brutto

ISUM PRIMER to jednokomponentowy, głęboko penetrujący primer, przeznaczony do gruntowania szczelin dylatacyjnych przed zastosowaniem uszczleniacza poliuretanowego ISUM POLY 35.

Towar sprzedawany tylko na kartony

W kartonie jest 4 sztuki.

Towar dostępny w ciągu 24-48 godzin u klienta. 

Produkty wysyłane są kurierem INPOST 

Sztuk w kartonie
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa

 

Zasady dostawy

 

Zasady zwrotu

Zastosowanie

Przygotowanie/zagruntowanie podłoża, przed zastosowaniem uszczelniacza ISUM POLY 35.

Sposób użycia

Przygotowanie podłoża

Powierzchnia powinna być czysta i sucha, wolna od oleju, kurzu, smarów oraz innych zanieczyszczeń obniżających przyczepność. Podłoże nie powinno być przegrzane ani zamrożone. Nie może posiadać ubytków, a wszystkie uszczerbki musza zostać wypełnione, przed zastosowaniem preparatu. W celu zabezpieczenia krawędzi szczeliny przed zabrudzeniem, należy je zabezpieczyć taśmą maskującą nie przepuszczającą produktu. Jest to bardzo istotne, gdyż produkt po aplikacji zmienia zabarwienie powierzchni na którą jest nanoszony.
W razie wątpliwości dotyczących prawidłowego przygotowania podłoża, należy wykonać test na małym fragmencie i sprawdzić, czy PRIMER zachowuje się prawidłowo.

Aplikacja

Produkt należy nałożyć na wewnętrzną część szczeliny pędzlem. Preparatem powinna zostać zagruntowana cała powierzchnia szczeliny do której przylegał będzie uszczelniacz ISUM POLY 35. Nie należy aplikować preparatu w innych miejscach, gdyż zmienia on zabarwienie powierzchni na którą jest nanoszony. PRIMER penetruje podłoże głęboko, dlatego należy nałożyć jedynie jego cienką warstwę. Przy szczelinie o wymiarach 10x10 [mm] zużycie powinno wynieść około 10g na każdy metr szczeliny.

Parametry techniczne

1000ml

Wydajność:

ok. 10g na metr szczeliny o wymiarach 10x10 [mm]

Dostawa

25 zł 

896